وبلاگ شخصی عبدالرضا بختیاروند

صفحه ای برای تعامل بیشتر با طلاب و دانشجویان

وبلاگ شخصی عبدالرضا بختیاروند

صفحه ای برای تعامل بیشتر با طلاب و دانشجویان

وبلاگ شخصی عبدالرضا بختیاروند
بازدید کننده محترم؛
این وبلاگ برای ارتباط و تبادل اطلاعات علمی در زمینه های مختلف با «طلاب و دانشجویان کلاس هایم» بوده و الزاما "منعکس کننده دیدگاه های شخصی من" نیست.
تلاشم بر آن است که به خودم و دیگران یاد بدهم که حق طلب باشیم، هر چند باور به آن دشوار باشد.
برای دریافت فایل ها و اخبار مربوط به کلاس های من، به کانال درسی من در سال 95-96 به آدرس @darsha در پیام رسان آی گپ و ایتا مراجعه کنید.

آخرین نظرات
  • ۹ فروردين ۹۶، ۱۹:۱۰ - سید مهدی
    متشکرم
چهارشنبه, ۱۲ آبان ۱۳۹۵، ۱۱:۲۶ ق.ظ

پدر من کوروش نبود؛ پدر من کارگر ساده است که ....

متن زیر خیلی به دلم نشست .... زیرا واقعا پدر من شاه نبوده است!!!!

تا آنجا که یادم هست، روزی بر دیوارهای شهر نوشتم که: قسم به دستان پینه بسته پدرم؛ من هیچگاه شاهان را دوست ندارم و به آنها رأی نمی دهم.

وقتی آنها در بالای مقبره جعلی کوروش فریاد می زدند که پدر ما کوروش است؛ ما مشغول درس دادن بودیم تا حق التدریسمان را بعد چند ماه بگیریم.

پدرانمان نیز سر کار بودند؛ کسی برای آنها ساعت کار نمی زد که بروند و در میان جمعی که برخی روسری از سرشان برداشته بودند، فریاد بزنند پدر ما کیست.

متن را بخوانید:


جماعت شاه پرست رفته اند سر قبر کوروش و نعره زده اند:🗣 #کوروش پدر ماست! 🗣
جماعتی که به محض کوچکترین روشنگری درباره جعلهای تاریخی، عربده می کشند که :rage: کوروش و فلان شاه، تاریخ ماست!! به تاریخ و اجدادمان احترام بگذارید!🗣
:point_down::point_down::point_down:
:diamond_shape_with_a_dot_inside: اما اجداد من، آن کارگر ساده ای بوده که با زحمت، کاخ های عظیم را برای شاهان ظالم میساخته. :diamond_shape_with_a_dot_inside: اجداد من آن دهقان ساده ای بوده که یک از پنج سهم کل درآمدش را باید به شاهان مالیات میداده. :diamond_shape_with_a_dot_inside: جد من آن کفاشی است که به شاه ساسانی گفت کل دارایی ام را میدهم که فقط اجازه کسب سواد به فرزندم بدهی اما به او گفتند چون تو از طبقه پایین جامعه ای حق تحصیل نداری!! :diamond_shape_with_a_dot_inside: جدم آن ایرانی است که گفت سر به دار می دهم اما تن به ذلت نمیدهم. :diamond_shape_with_a_dot_inside: اجداد من فارابی ها، ابن سیناها، مولوی ها، رودکی ها، نظامی ها، خوارزمی ها و تمام آن مردمی هستند که با دادن خون طی قرن ها از شرف این کشور دفاع کردند. جد من میرزا کوچک خان جنگلی است. جد من امیرکبیر است. جد من خواجه نصیرالدین طوسی است. جد من ابوالحسن خرقانی است. جد من بایزید بسطامی است. جد من ابوریحان بیرونی است. جد من سلمان فارسی است. جد من همه شهدای این مرزو بوم هستند.:broken_heart:
:diamond_shape_with_a_dot_inside: پدر من هیچ #شاهی نیست. #پدر من #علی بن ابیطالب(ع) یاور همه یتیمان و مظلومان است. :diamond_shape_with_a_dot_inside:

:warning: کشور من بیشتر از 7000 سال تمدن دارد. خیلی قبل تر از کوروش! و احتیاجی هم ندارم روز آزادی #یهودیان #مبدا_تاریخ من یعنی 2500 سال ادعایی آنها باشد. در کشور من 7000 سال پیش عمل جراحی چشم انجام میشده. چرا باید بخاطر خواست و منفعت سیاسی عده ای، چشمم را روی تاریخ گهربار قبل از هخامنشیان که یهود بزرگش کرده اند، ببندم و خودم با دست خودم تاریخم را جعل و سانسور کنم؟!

:warning: کاش بفهمند که هیچ ملتی به #ستمگرها و تاریخ ستمگری هایش افتخار نمی کند
:warning: هیچ ملتی به دروغهایی که دیگران برای تاریخش بافته اند، به یک تاریخ دروغین و جعلی، احترام نمیگذارد
:warning: کاش بفهمند #تاریخ ایران، تاریخ #مردم آن است، نه #شاهان آن.
:no_entry: اجازه دزدیدن هویت واقعی مان را نمی دهیم.:no_entry:

:hibiscus: با بازنشر مطلب از
:id: @j_shobheh :point_left:
به گسترش آگاهی کمک کنید.


عکس ها

نظرات (۱)

بسیار عالی....

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی